Pages Menu
Categories Menu

Czym usunąć zapach z futra?

Pozbycie się przykrego zapachu stęchlizny z szafy i ubrań, które się w niej znajdują, nie jest łatwym zadaniem. Większość odzieży przechowywanej w garderobie będzie można wyprać w pralce i w ten sposób przywrócić naszym ubraniom piękny, świeży zapach, ale w niektórych przypadkach pranie będzie wykluczone. Między innymi, nie wypierzemy przecież ani w pralce, ani w praniu ręcznym futra, bez względu na to, czy będzie to futro sztuczne czy naturalne. Czy zatem musimy pogodzić się z nieprzyjemnym zapachem naszego futra? A może powinniśmy się go pozbyć?

Nic podobnego. Nie potrzeba tak radykalnych rozwiązań, aby skutecznie usunąć zapach z futra. Z pomocą przychodzi nam oferta neutralizatorów zapachów ONA. Są to jedyne na rynku neutralizatory, które działają szybko i efektywnie. Producent daje gwarancję skuteczności na swoje pochłaniacze zapachów ONA. Jeśli klient nie będzie zadowolony z zakupu neutralizatorów ONA, otrzyma od producenta zwrot kosztów zakupu.

Usunięcie zapachu z futra będzie wymagało po pierwsze zastosowania neutralizatora zapachów ONA w sprayu. Można rozpylić go na powierzchni futra i pozostawić je w przewiewnym miejscu. Dzięki temu spray wniknie w strukturę futra i rozprawi się ze źródłem przykrego zapachu.

Aby nigdy więcej nie dopuścić do sytuacji, w której nasze futro będzie wydzielało nieprzyjemny aromat, można zastosować na stałe w szafie lub garderobie neutralizator zapachów ONA Block. Zalecane jest przy tym wykonanie w wieczku neutralizatora ONA Block kilku otworów i wstawienie go do szafy. Dzięki temu przedłużymy działanie neutralizatora nawet o kilka miesięcy i będziemy dłużej cieszyli się przyjemnym zapachem naszych futer, płaszczy czy kurtek i butów, jakie znajdują się w szafie. 

Seria neutralizatorów zapachu ONA posiada gwarancję skuteczności lub zwrot kosztów zakupu !

Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.