Pages Menu
Categories Menu

Czym usunąć zapach farby ?

Remont domu czy odświeżenie sklepu wymaga zastosowania wielu preparatów chemicznych, w tym farb, lakierów oraz rozpuszczalników wszelkiego rodzaju. Zapach farby przywodzi na myśl nowość, sterylność, ale może przyprawiać o zawrót głowy w zbyt wysokim stężeniu. Trudno pozbyć się zapachu farby z dopiero co pomalowanego mieszkania, sklepu lub biura. Wietrzenie na niewiele się zda, zwłaszcza, jeśli nie można zrobić przeciągu w domu. Malowanie pomieszczeń w czasie jesieni i zimy również wyklucza wietrzenie, jako że wilgotne, zimne powietrze nie przyczyni się do szybkiego wysychania ścian. Jak więc walczyć ze smrodem chemicznym? Czym zneutralizować zapach farby?

Skuteczne w walce z takimi zapachami będą neutralizatory zapachów ONA. Występują one w kilku rodzajach i klasyfikowane są według swojego zastosowania. Część z nich przeznaczonych jest do domu i biura, także będą się świetnie nadawały dla zneutralizowania zapachu farby.

Taki tryb neutralizacji należy określić jako doraźny, ponieważ nie potrzebujemy przy tym neutralizować zapachów w dłuższym okresie czasu. Jeśli usuniemy zapach farby, będziemy mogli odetchnąć pełną piersią i wykorzystać w naszym domu lub w sklepie określony, przyjemny dla nas zapach. Niektóre farby mają bardzo mocny, wręcz duszący aromat. Przebywanie w pomieszczeniu, w którym się znajdują może doprowadzić do przykrych konsekwencji zdrowotnych – bólów głowy, zawrotów, nudności, a nawet wymiotów i pogorszenia widzenia. Z uwagi na to zastosowanie neutralizatorów zapachów ONA staje się jeszcze bardziej wskazane, a nawet konieczne.

Wykorzystując neutralizator w sprayu ONA i rozpylając go świeżo pomalowanym pomieszczeniu, w którym wyczuwalny jest zapach farby czy lakierów, szybko pozbędziemy się śmierdzącego problemu. Jak widać, zneutralizować zapachy farby można naprawdę szybko i skutecznie.

Seria neutralizatorów zapachu ONA posiada gwarancję skuteczności lub zwrot kosztów zakupu !

Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.