Pages Menu
Categories Menu

Jak neutralizować przykre zapachy w domu pogrzebowym?

 

W wielu zakładach pracy pojawiają się przykre zapachy, które warto neutralizować u źródła. Najlepszym tego przykładem jest zakład pogrzebowy. Jeśli ciało nieboszczyka znajduje się przez dłuższy czas w zakładzie, bez lodówki, łatwo można się domyślić, że zapach panujący na terenie zakładu będzie trudny do zniesienia. Tak nie powinno być. Zatem w takich miejscach warto zaopatrzyć się w profesjonalne i neutralizatory zapachów.

Zwyczajne odświeżacze dostępne w marketach na pewno nie pozwolą na efektywne usuwanie takiego smrodu. W tym przypadku jednak świetnie sprawdzą się neutralizatory zapachów ONA w żelu.

ONA ma w swojej ofercie między innymi spory, aż 4 litrowy pojemnik ONA Żel. Duży pojemnik 4 litrowy neutralizatora zapachów ONA zapewni długotrwałą ochronę przed uporczywym, przykrym zapachem w zakładzie pogrzebowym. Wystarczy otworzyć słoik z żelem i umieścić go w miejscu, gdzie oporządzani są zmarli przed pogrzebem, aby zapewnić sobie i pracownikom zakładu długotrwałą likwidację niechcianego zapachu.

ONA Gel efektywnie walczy z nieprzyjemnym, niechcianym zapachem. Można ułatwić i zwiększyć zakres działania Żelu ONA łącząc go z wentylatorem ONA Brezze.

Oprócz żelu ONA, dom pogrzebowy powinien zaopatrzyć się także w neutralizatory ONA Block, które przydadzą się w karawanach – specjalnych samochodach stosowanych do przewożenia zwłok i trumien. W samochodach należących do zakładu pogrzebowego wystarczy odkręcić pojemnik z neutralizatorem  aby pozbyć się fetoru i zapewnić pracownikom komfort pracy. W takich miejscach jak zakłady pogrzebowe czy karawany w cale nie musi przykro pachnieć, czego dowodzą neutralizatory zapachów ONA.

Neutralizatory zapachów ONA produkowane są w Kanadzie i od wielu lat są używane również w tamtejszych zakładach pogrzebowych.

Produkty ONA posiadają gwarancję skuteczności lub zwrot pieniędzy.