Pages MenuJak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z kanalizacji ?

Niewłaściwie, wadliwie wykonana instalacja kanalizacyjna w mieszkaniu lub w domu, może być powodem wydobywania się z niej w pewnych okresach czasu, nieprzyjemnych zapachów. Smród z rur kanalizacyjnych z czasem staje się nie do zniesienia i przy zastosowaniu zwyczajnych odświeżaczy powietrza, nie można się go pozbyć.

Problemem, który powoduje, że nasza kanalizacja zaczyna śmierdzieć, może być wysychająca w syfonie woda. Syfon jest elementem kanalizacji, który ma uniemożliwiać zapachom przedostawanie się do wnętrza pomieszczeń domowych. Jeśli syfon działa poprawnie, woda znajduje się w nim cały czas w toku normalnej eksploatacji. Jeśli nie, zaczyna wysychać, przez co smród z rur szybko zaczyna się rozprzestrzeniać.

W takim przypadku należy zadbać o to, aby w naszej toalecie lub w łazience znalazły się profesjonalne neutralizatory zapachów, przynajmniej do czasu naprawienia syfonu lub udrożnienia rur kanalizacyjnych. Szybko i skutecznie ze smrodem z kanalizacji poradzą sobie pochłaniacze i neutralizatory zapachów ONA. W pomieszczeniach łazienki i toalety można postawić otwarty neutralizator ONA Block, który zablokuje wszystkie nieprzyjemne zapachy już w zarodku. Jeśli zaś przykry zapach z rur rozprzestrzenił się także i w innych pomieszczeniach naszego domu, możemy szybko rozpylić w nich neutralizator zapachów ONA Spray. Zadziała on tak samo skutecznie.

Problem śmierdzących ręczników, szlafroków czy dywaników łazienkowych rozwiążemy piorąc je z dodatkiem neutralizatora ONA w płynie. Wystarczy tylko dolać do proszku do prania niewielką ilość neutralizatora zapachów i gotowe. Żaden inny neutralizator powietrza, czy płyn do płukania tkanin, nie rozprawi się z nieprzyjemnym zapachem w tak krótkim czasie.

W wielu przypadkach polecamy neutralizatory zapachów


Dla domu:Neutralizatory zapachów
Dla profesjonalistówŚrodki zapachowe
Dla medycynyWentylator powietrza