Pages Menu
Categories Menu

Jak pozbyć się zapachu alkoholu ?

Pozostawienie w zamkniętym pokoju szklanek i kieliszków z alkoholem, otwartych pustych butelek po piwie czy mocniejszym trunku, powoduje, że pomieszczenie zaczyna śmierdzieć. Zapach porównywalny jest z tym, jaki można poczuć w gorzelni. Nie jest to więc najprzyjemniejszy aromat, zwłaszcza we własnym domu.

Z podobnym smrodem będziemy mieć do czynienia, jeśli alkohol rozlejemy na ubranie, kanapę, czy dywan. Konieczne będzie wypranie takich rzeczy, aby smród alkoholu w końcu zniknął. O ile w przypadku ubrań nie powinno być z tym żadnego problemu, o tyle w odniesieniu do kanap, czy dywanów ich wypranie w pralce będzie niemożliwe. Jak więc pozbyć się zapachu alkoholu w takich sytuacjach?

Rozwiązaniem tego problemu są neutralizatory ONA. Gama pochłaniaczy zapachów marki ONA jest najlepsza do skutecznego zneutralizowania zapachu alkoholu, bez względu na to, czy nieprzyjemny aromat jest odczuwalny w powietrzu, wniknął w ściany i meble, czy też wydobywa się z tapicerki meblowej czy z dywanów. Jeśli chcemy szybko oczyścić pomieszczenie z nieprzyjemnego zapachu alkoholu, warto zastosować w nim neutralizator zapachów ONA Block. Wystarczy otworzyć neutralizator i wystawić go na działanie powietrza. Jeśli zależy nam na czasie i chcielibyśmy szybko przywrócić świeży, przyjemny zapach w naszym salonie czy pokoju dziennym, wystawny neutralizator ONA Block na działanie wentylatora. Wówczas w kilka minut w danym pomieszczeniu nie pozostanie nawet jedna nuta nieprzyjemnego aromatu alkoholowego.

Dla szybkiego usunięcia brzydkiego zapachu alkoholu z mebli tapicerowanych można wykorzystać neutralizator ONA w sprayu. Rozpyla się go w ten sam sposób jak odświeżacz powietrza, z tym że działa on szybciej i na pewno bardziej skutecznie. Nie maskuje czasowo zapachu, ale rzeczywiście go usuwa. Jeśli klient nie byłby zadowolony z działania neutralizatora ONA, producent jest gotowy zwrócić mu pieniądze.