Pages MenuJak pozbyć się zapachu ropy ?

Charakterystyczny zapach ropy naftowej jest drażniący dla ludzkiego nosa. Można go poczuć między innymi na stacjach benzynowych czy w warsztatach samochodowych. Ropa naftowa znajduje zastosowanie w wielu przypadkach, nie tylko jako paliwo samochodowe. 

Jej ostry zapach przenika przez wszystko, co znajduje się w pobliżu źródła ropy. Jeśli ropa wyleje się nam na przykład w samochodzie, z kanistra, pozbycie się jej zapachu będzie trudne. W takim przypadku musimy najpierw uprać materiały, które zostały zalane ropą. W tym celu zdejmijmy tapicerkę z samochodu, albo pokrowce z foteli i wszystkie koce czy poduszki, jakie znajdowały się w naszym pojeździe. Elementy, których nie można zdjąć i wyprać w pralce, można wyprać z zastosowaniem odkurzacza piorącego. Można go wypożyczyć w specjalnych punktach usługowych, jeśli nie posiadamy takiego urządzenia w naszym domu.

Samo wypranie tapicerki samochodowej, czy wyściółki z bagażnika na niewiele się jednak zda, jeśli do wody, której pierzemy te elementy nie dodamy profesjonalnego neutralizatora ONA w Płynie. Jest to koncentrat, który szybko rozprawi się ze smrodem ropy w naszym samochodzie i nie tylko tam. Pochłaniacz zapachów ONA w Sprayu pozwoli na zneutralizowanie zapachu ropy na  innych elementach samochodu, których nie możemy uprać. Kokpit w aucie możemy przemyć również z dodatkiem płynu ONA. Neutralizatory zapachów ONA są niezwykle skuteczne i dadzą sobie znakomicie radę również z ostrym, przenikliwym zapachem ropy. 

W wielu przypadkach polecamy neutralizatory zapachów


Dla domu:Neutralizatory zapachów
Dla profesjonalistówŚrodki zapachowe
Dla medycynyWentylator powietrza