Pages Menu
Categories Menu

Jak pozbyć się zapachu spalenizny w zniszczonym pożarem mieszkaniu

Wypadki zdarzają się z winy nas samych, jak i niezależnie od działań podejmowanych przez człowieka. Największym, najsilniejszym żywiołem, mogącym zniszczyć wszystko, co tylko znajdzie się na jego drodze, jest ogień. Często ze zgliszczy nie można wydobyć nic, co by pozostało nienaruszone przez płomienie. W jednej chwili w wyniku pożaru można stracić wszystko, na co pracowało się latami. Po pożarze mieszkania nie pozostaje nam nic innego, jak rozpoczęcie starań o powrót do normalności. Jeśli tylko jest to możliwe, można rozpocząć sprzątanie po pożarze. W przypadku wydania pozytywnej opinii nadzoru budowlanego, że budynek nadaje się po pożarze do zamieszkania, powinniśmy rozpocząć wielkie sprzątanie naszego domu.

Przede wszystkim, trzeba wyrzucić z poszczególnych pomieszczeń wszystkie zniszczone sprzęty, nie nadające się do użytku, a pozostawić te, które można odnowić i wyczyścić. Często nawet gruntowne sprzątanie mieszkania po pożarze nie jest w stanie zlikwidować zapachu spalenizny w każdym z pomieszczeń.

Aby skutecznie pozbyć się tego zapachu, który przez wiele miesięcy może nam przypominać o tragicznym dniu pożaru, powinniśmy zastosować w sprzątaniu neutralizator ONA w płynie. Jest to bardzo praktyczny płyn występujący w skoncentrowanej formie, który pozwala na czyszczenie domu od zewnątrz i od wewnątrz. Jego działanie jest natychmiastowe. Pochłaniacz zapachów ONA w płynie likwiduje błyskawicznie smród spalenizny po pożarze i inne, przykre zapachy w domu i poza nim, pozostawiając miły aromat w pomieszczeniach.

Wystarczy wypryskać wszystkie miejsca skoncentrowanym ona płynem 1 x dziennie przez 3-4 dni, aby uzyskać świetny rezultat neutralizacji przykrego zapachu spalenizny w zniszczonym pożarem mieszkaniu

Satysfakcja Gwarantowana