Pages Menu
Categories Menu

Jak pozbyć się zapachu zgnilizny z piwnicy?

Nieprzyjemny zapach panujący w piwnicy na pewno większości z Was jest doskonale znany. Piwnice położone poniżej poziomu ziemi najczęściej są mocno zawilgotniałe. Ziemia otaczająca mury budynku jest wilgotna i zwłaszcza w okresie jesiennym i wiosennym, oddaje taką wilgoć do budynku. Piwnica najbardziej narażona jest na rozwój wilgoci, pleśni i grzybów. Jeśli na dodatek w piwnicy przechowujemy ubrania, choinkę świąteczną, pudła, czy rzeczy wykonane z materiałów, szybko zaczną po prostu śmierdzieć zgnilizną. Wilgoć wnika głęboko w materiał, papier i inne tworzywa, a tam rozwija się powodując proces gnicia. Bakterie i grzyby wydzielają nieprzyjemny, drażniący nos zapach, dlatego też nie trzymajmy w piwnicach koców, narzut, zasłon, czy chociażby dziecięcych zabawek. Wszystko to będzie śmierdziało i trudno będzie wyplenić taki zapach raz na zawsze.

Można tego dokonać wyłącznie wykorzystując do tego celu skuteczne, silne, ale jednocześnie bezpieczne, profesjonalne neutralizatory zapachów ONA. W asortymencie tej firmy znajduje się wiele preparatów, które pozwolą na stałe usuwanie brzydkich zapachów zgnilizny z piwnicy. Najlepiej sprawdzi się w tej roli neutralizator ONA w żelu.

Wystarczy odkręcić słoik z żelem i wystawić na działanie powietrza. Można taki neutralizator zapachów umieścić na przykład przy okienku w piwnicy. Firma ONA gwarantuje, że neutralizator nie tylko pozwoli na szybkie pozbycie się zapachu zgnilizny, ale równocześnie będzie pochłaniał zapachy w ciągu kolejnych tygodni. Bardzo dobry do neutralizowania zapachu zgnilizny w mniejszych pomieszczeniach nadaje się pochłaniacz ONA Block. Po otwarciu i zdjęciu pokrywy z neutralizatora, zacznie on pochłaniać i neutralizować wszystkie zapachy znajdujące się w jego bezpośrednim otoczeniu.

Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy.