Pages MenuJak usunąć przykry zapach ?

„Od kwiatu żąda się zapachu, od człowieka uprzejmości.” – tak głosi hinduskie przysłowie.

Pierwszą wizytówką przestrzeni jest to, jak ona pachnie. „Coś mi tu śmierdzi” – mruczymy pod nosem… kiedy coś nie pasuje lub się psuje!

Buty, odzież robocza, czy kuchnia i nieszczęsna wątróbka z cebulką… lepiej aby nie było tego czuć na wejściu, prawda? Pierwsze „aroma wrażenie” jest równie ważne jak to wzrokowe.

Nasze nosy trudno oszukać,  mają ok. 5 milionów receptorów, którymi chłoną to, co nas otacza. Jak zatem usunąć zapach, który doskwiera i może nam popsuć relacje zarówno biznesowe, jak i towarzyskie?

Popularne spraye faktycznie, pachną świetnie, ale w niektórych sytuacjach zamaskowanie woni smażonej ryby zapachem jaśminu… po prostu nie ma prawa zadziałać na długo. A tym bardziej, pomieszanie różnej kategorii potrafi zemdlić.

Usuwanie zapachu jest możliwe w sposób naturalny i bezbolesny dla nosa i wrażeń aroma-estetycznych . Służą do tego neutralizatory zapachu. Nie dodają sztucznych dodatków, nie maskują, ale pochłaniają zapachy.

Bloki ONA, bo o nich mowa, to neutralizatory zapachów, które walczą z różnymi smrodkami za pomocą… powietrza. Wystarczy otworzyć pokrywkę i gotowe. Działają co najmniej 4 tygodnie. Można je postawić w dowolnym, miejscu, dyskretne, nie dadzą o sobie znać, a zrobią to, co do nich należy.

 

Restauracje, kluby – tam jest ogromne zmieszanie smażonych, pieczonych dań z… letnimi, delikatnymi deserami. Neutralizatory zapachów mają tu wielkie pole do popisu! I charakterystyczna woń ryb to coś okropnego .

 

Siłownie, kluby fitness? Zapach zapracowanych ciał, szafki, buty… – jednym słowem – środki do usuwania zapachów to absolutne „must have.” Przy czym wszyscy się zgodzimy, że spraye to zdecydowanie za mało.

 

Toalety, szczególnie te publiczne, otwarte dla gości klubów, czy przestrzeni szczególnie wymagają wsparcia, pochłaniacze zapachów na pewno się tam nie zmarnują.

 

I codzienność. Papierosy, kuchnia, strych, aroma hobby, pies, kot, kosz, dziecięce pieluchy. Może i pojedynczo to sama przyjemność wąchać np. świeżo sklejony model kolekcjonerski, czy smar po odrestaurowanym motorze. Ale wszystko razem? A goście? Recepta to właśnie… neutralizatory zapachu.

 

Różne przestrzenie, biznes, dom, rozrywka… mogą zostać uwolnione od niechcianych aromatów. Neutralizatory zapachu zlikwidują je dołączając delikatną nutę zapachową, która będzie współgrała, a nie gryzła się z otoczeniem.

 

Bloki ONA – pochłaniacze zapachu dostępne są w następujących wariantach:

 

Fresh Linen – zapach lnu (świeża pościel),
Polar Crystal – Świeży kryształ,
Pro – świeży i delikatny zapach letniego deszczu.

 

Wracając do początku. „Od kwiatu żąda się zapachu, od człowieka uprzejmości.” – uprzejmie jest powitać gości, kontrahentów miłym, neutralnym zapachem, prawda?

 

Seria neutralizatorów zapachu ONA posiada gwarancję skuteczności lub zwrot kosztów zakupu !

Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.

W wielu przypadkach polecamy neutralizatory zapachów


Dla domu:Neutralizatory zapachów
Dla profesjonalistówŚrodki zapachowe
Dla medycynyWentylator powietrza