Pages Menu
Categories Menu

Jak utrzymać ładny zapach na stacji benzynowej

 

Stacja benzynowa to miejsce, w którym zatankujemy samochód na benzynę, ropę, czy gaz LPG. Możemy tu kupić olej napędowy, płyny do spryskiwaczy czy płyny do chłodnicy. Często stacja benzynowa posiada własny mini sklep, czy też myjnię pojazdów. Z uwagi na nagromadzenie dużej liczby chemikaliów, stacja benzynowa ma specyficzny, ostry zapach, który nie dla wszystkich klientów będzie przyjemny. Ostry zapach benzyny z dystrybutorów, przemieszany z wsiąkniętym w asfalt czy kostkę brukową zapachem zużytego oleju, tworzy nieprzyjemną, odurzającą mieszankę zapachową, powodującą, że klienci stacji benzynowej szybko uciekają z niej, aby tylko nie musieć wdychać takiego smrodu.

Usunięcie w sposób skuteczny brzydkich zapachów na stacji benzynowej, jest zadaniem karkołomnym. Na pewno w takim przypadku dla przywrócenia ładnego zapachu na stacji nie można wykorzystywać standardowych odświeżaczy w sprayu. Charakteryzują się one stanowczo zbyt małą siłą, aby zwalczyć tak mocny i ostry zapach, jaki panuje na stacji benzynowej.

Aby przywrócić ładny zapach na stacji benzynowej będziemy potrzebowali silnego, profesjonalnego środka do  neutralizacji zapachów. Mowa tu o neutralizatorze ONA żel, który pozwala na  usuwanie wszystkich zapachów. ONA żel do kupienia jest również w kompletach zawierających system rozdmuchu ona Breeze.