Pages Menu
Categories Menu

Jak zneutralizować zapach kociego moczu ?

Niektórych zapachów bardzo trudno jest się pozbyć. Jeśli wnikną głęboko w materiał, wystarczy wyprać bluzkę, czy spodnie, aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Znacznie trudniej będzie go zlikwidować, jeśli nieprzyjemny aromat wniknął w powierzchnię drewnianą, która łatwo przyjmuje zapachy. Drewniana podłoga jest bardzo trwała i elegancka, ale w kontakcie z nieprzyjemnym zapachem zachowuje się jak gąbka. Pochłania go, a następnie przez bardzo długi czas oddaje do otoczenia. Jak zatem pozbyć się takiego zapachu?

Szorowanie drewnianych podłóg chemikaliami jest wykluczone, ponieważ mogą one zniszczyć strukturę drewna. Nie nadają się ku temu także klasyczne płyny do mycia podłóg, które pomimo zwykle przyjemnego zapachu, nie na długo maskują brzydkie aromaty, które wcześniej wniknęły w powierzchnię podłogi.

Bardzo trudno jest usunąć nieprzyjemny, kwaśny zapach kociego moczu. Wiedzą o tym wszyscy właściciele kotów, zwłaszcza niewykastrowanych kocurów, które swoim moczem oznaczają swój teren. Jest to bardzo kłopotliwy zwyczaj dla ich właścicieli. Jeśli koci mocz wniknie w drewnianą podłogę, przez długi czas w pomieszczeniu będzie śmierdziało. Smród ten mogą zneutralizować wyłącznie profesjonalne neutralizatory zapachów PowAir.

Neutralizator zapachów PowAir Penetrator będzie idealny do tego celu. Pozwala on na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu kociego moczu z każdej powierzchni. Nie miesza się z brzydkimi zapachami i tym samym zapobiega powstaniu nieprzyjemnej dla nosa mieszanki. Penetrator jest ekologiczny i skutecznie neutralizuje zapachy na powierzchniach drewnianych nie pozostawiajác na nich żadnych plam.. Może być stosowany w obecności ludzi i zwierząt. Niepożądane zapachy zwierzęce z jego pomocą szybko znikną. Wystarczy rozpylić Penetratora na śmierdzącą powierzchnię i gotowe! ( czynność powtarzać 1x dziennie przez 3-4 dni)

Neutralizatory PowAir to gwarancja skuteczności lub zwrot pieniędzy.