Pages Menu
Categories Menu

Neutralizacja zapachów w samochodzie na sprzedaż

Każdy, kto kiedykolwiek próbował sprzedać używany, wiekowy pojazd, wie, jak trudno jest zrealizować pomyślnie taką transakcję. Nawet 10-letnie auto trudno nam będzie sprzedać. Powodem takiej sytuacji jest przede wszystkim to, że takich pojazdów na rynku jest bardzo dużo, dlatego też klienci mają szeroki wybór. Jeśli nie spodoba im się jakikolwiek szczegół w naszym samochodzie, choćby jego zapach, nie zawrzemy transakcji i nadal będziemy się kłopotać sprzedażą naszego starego auta.

Warto więc zadbać o wszystko, przed sprzedażą samochodu. Nie wystarczy tylko wyczyścić karoserię samochodu, ale należy także wyprać i odświeżyć jego wnętrze. Często nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, że wnętrze naszego samochodu może mieć specyficzny zapach, który dla innych osób wcale nie musi być przyjemny. Jeśli w samochodzie paliło się papierosy, smród dymu na pewno przeniknął głęboko do tapicerki, w fotele czy nawet w podsufitkę.

Należy wyprać wszystkie elementy wnętrza samochodu i wyczyścić kokpit, aby smród zatęchłego być może pojazdu, wreszcie się ulotnił. Zapach można zneutralizować najbardziej skutecznie przy dodatkowym użyciu profesjonalnych neutralizatorów zapachów. Przy wykorzystaniu tych dwóch metod pozbycia się brzydkich aromatów z wnętrza samochodu, przywrócimy mu miły aromat i na pewno sprawimy, że wartość auta w oczach potencjalnych nabywców wzrośnie.

Neutralizacja zapachów w pojazdach będzie przeprowadzona szybko i skutecznie, jeśli do tego celu wykorzystamy produkty z serii ONA – neutralizatory i pochłaniacze zapachów. Neutralizator ONA płyn będzie przydatny do uprania tapicerki samochodowej i do umycia kokpitu i podsufitki. Zapachy utrzymujące się we wnętrzu usunie neutralizator ONA Block, jeśli pozostawimy go otwartego na jakiś czas w naszym samochodzie. Dla szybkiego pozbycia się nieprzyjemnych aromatów z wnętrza pojazdu można zastosować neutralizator zapachów ONA Spray. 

Seria neutralizatorów zapachu ONA posiada gwarancję skuteczności lub zwrot kosztów zakupu !

Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.