Pages MenuUsuwanie zapachu moczu z materaca

Ukochany psiak lub kotek zsikał się wprost na Twoje nowe łóżko? Twoje dziecko często przesikuje pieluszki, przez co materac jest cały mokry w jego łóżeczku? Zarówno mocz małych zwierząt, jak i dzieci, po zaschnięciu nie przestaje śmierdzieć. Jeśli sytuacje załatwiania potrzeb fizjologicznych wprost na materac powtarzają się często, smród moczu w danym pomieszczeniu może stać się wyraźnie odczuwalny. Można się go jednak pozbyć, dzięki zastosowaniu odpowiednich neutralizatorów zapachów.

Usuwanie zapachu moczu z materaca będzie wymagało jego wyprania. O ile jest to możliwe, z materaca należy zdjąć zewnętrzny pokrowiec, a następnie uprać go – ręcznie lub w pralce, dodając do prania neutralizator ONA płyn. Koncentrat łatwo rozpuszcza się w wodzie i skutecznie walczy z zapachami, które wniknęły w głąb tkaniny.

Jeśli jednak zdjęcie pokrowca z materaca nie jest możliwe, będzie można go zaprać z wykorzystaniem płynu ONA. Neutralizator tak samo dobrze wniknie w materac i usunie zapach moczu. Należy później dobrze wysuszyć materac, najlepiej na dworze, na słońcu. Dzięki temu nieprzyjemny zapach moczu zniknie na zawsze.

Zimą pranie i suszenie materaców jest kłopotliwe, co nie oznacza, że nie można z nich usunąć zapachu moczu. W takim przypadku należy wykorzystać neutralizator ONA Mist lub neutralizator w sprayu. Rozpyla się go na materac, a po chwili przestajemy wyczuwać charakterystyczny, niezbyt przyjemny zapach moczu. Takie neutralizowanie smrodu moczu jest polecane wszędzie tam, gdzie natychmiast chcemy usunąć nieznośny zapach. Neutralizatory ONA w sprayu przydadzą się także wtedy, gdy dziecko lub czworonóg zsika się na kanapę czy wersalkę, którą nie sposób będzie wyprać ręcznie. 

Seria neutralizatorów zapachu ONA posiada gwarancję skuteczności lub zwrot kosztów zakupu !

Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.

W wielu przypadkach polecamy neutralizatory zapachów


Dla domu:Neutralizatory zapachów
Dla profesjonalistówŚrodki zapachowe
Dla medycynyWentylator powietrza