Pages Menu
Categories Menu

Zapach jabłecznika zawsze w zasięgu ręki czyli Ona Spray Apple Crumble

Tradycyjny, pieczony przez nasze babcie jabłecznik z kruszonką ma specyficzny, smakowity zapach, który rozpoznamy nawet po wielu latach, w każdych okolicznościach. Szarlotka podawana na ciepło, z lodami waniliowymi smakuje wyśmienicie. Niestety, jej zapach szybko rozpływa się w powietrzu i nie utrzymuje w domu dłużej niż przez jeden dzień. Niemniej jednak, miłośnicy tego smakowitego aromatu mogą go mieć zawsze przy sobie, bez potrzeby ciągłego pieczenia ciasta i szlifowania swoich kulinarnych umiejętności. Wystarczy, jeśli wykorzystają do tego celu neutralizator zapachów ONA.

Wśród różnych zapachów tych skutecznych, silnych neutralizatorów, znalazł się również nowy aromat – jabłecznika z kruszonką ( Apple Crumble ).  Są to profesjonalnej klasy neutralizatory, występujące między innymi w formie poręcznej butelki, którą można bez trudu schować do szafki, damskiej torby, do plecaka czy też do samochodu. Można je wykorzystywać w różnych celach – do neutralizowania smrodu z dymu papierosowego, pozbywania się brzydkiego zapachu stęchlizny, ropy czy benzyny, spalenizny, farb czy wymiocin.

To nie jedyny sposób na jego wykorzystanie. Można je rozpylać w powietrzu, na dywany, rośliny, czy nawet zwierzęta, bez obaw o to, że komukolwiek czy czemukolwiek zaszkodzą. Świetnie sprawdzają się w roli dezodorantu antyzapachowego dla zwierząt. Jeśli lubimy zapach jabłecznika z kruszonką, neutralizator ONA  Spray możemy stosować jako odświeżacz powietrza, nasycając wnętrze naszego domu przyjemnym aromatem szarlotki przy okazji neutralizując wszystkie inne zapachy. Neutralizator nie pozostawia po sobie żadnych śladów czy plam i jest całkowicie antyalergiczny.

Neutralizatory zapachów ONA  Spray likwidują wszelkie nieprzyjemne zapachy bez wyjątku, szybko i nadzwyczaj skutecznie.