Pages MenuCzym usunąć zapach moczu ?

Niektórych zapachów trudno jest się pozbyć, a inne ulatują w powietrze bardzo szybko. Niestety, najczęściej bywa tak, że to nieprzyjemne zapachy pozostają z nami najdłużej i nawet przy zastosowaniu wielu różnych odświeżaczy powietrza, nie można ich skutecznie usunąć. Przyjemne aromaty perfum, czy wód toaletowych nie mają takiej siły przebicia i nie pozostają na skórze czy na ubraniach przez dłuższy czas.

Wśród nieprzyjemnych zapachów niewątpliwie można wymienić zapach moczu – ludzkiego lub zwierzęcego. Najbardziej ostry, wgryzający się smród powstaje z kocich odchodów. Mocz starego kota na wersalce, dywanie, czy meblach pozostaje przez wiele lat. Najlepszą metodą na jego pozbycie się jest dla wielu osób wyrzucenie śmierdzącego mebla. Jest to sposób radykalny, ale na pewno skuteczny.

Zdarza się, że dziecko, nawet kilkuletnie, przesikuje łóżko, w którym sypia. Zapach moczu obecny jest więc w pościeli, materacu łóżka, a jeśli dziecko śpi na wersalce czy tapczanie – to również i te meble zaczynają z czasem niemiłosiernie śmierdzieć. Czy je również należy wyrzucić, aby pozbyć się smrodu z naszego domu? Nic podobnego, wystarczy zastosować profesjonalne neutralizatory zapachów PowAir i ustrzec się dzięki temu zarówno nieprzyjemnych zapachów, jak i potrzeby usuwania z domu niektórych przedmiotów, elementów wyposażenia, a nawet mebli. Czym usunąć zapach moczu?

Neutralizatory zapachów PowAir są odpowiedzią na to pytanie. Nie tylko usuwają sam nieprzyjemny zapach, ale i jego źródło. Pochłaniają cząsteczki smrodu i następnie likwidują je, niezwykle skutecznie. Firma daje gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli klient uzna, że neutralizator PowAir nie zadziałał tak, jak zapewniał o tym producent.

Aby usunąć zapach moczu z pościeli, koców, nakryć, dywanów, wykładzin czy ubrań, należy wykorzystać PowAir PENETRATOR. Należy dokładnie wypsikać cuchnące elementy odzieży, czy tkaniny, które chcemy uwolnić od przykrego zapachu. Czynność należy powtażać przez minimum 3-4 dni.

.

Seria neutralizatorów zapachu PowAir posiada gwarancję skuteczności lub zwrot kosztów zakupu !

Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.

W wielu przypadkach polecamy neutralizatory zapachów


Dla domu:Neutralizatory zapachów
Dla profesjonalistówŚrodki zapachowe
Dla medycynyWentylator powietrza