Pages Menu
Categories Menu

Jak usunąć nieprzyjemny zapach z samochodu?

Nadszedł ten dzień, stałeś się posiadaczem wymarzonego samochodu lecz nazajutrz okazało się, że poprzedni właściciel mimo zapewnień palił papierosy w samochodzie i cały smród wsiąkł w tapicerkę i podsufitkę, kupiłeś kolejny odświeżacz zapachu który nie dał rady usunąć tego smrodu?  Pomimo zastosowania w samochodzie odświeżaczy powietrza, nie zawsze będą one w stanie rzeczywiście usunąć w sposób efektywny  nieprzyjemne zapachy. Palenie papierosów w samochodzie, albo pozostawienie w nim mokrej, brudnej ścierki od szyb, spowoduje, że w jego wnętrzu będzie brzydko pachniało. Każdemu fanowi motoryzacji na pewno będzie zależało na zmianie tego stanu rzeczy. Brzydki zapach we wnętrzu samochodu może pochodzić też z przewożonych w nim zwierząt, albo rozlanego paliwa.  Trudno pozbyć się raz na zawsze tego rodzaju smrodu, stosując zwłaszcza standardowe odświeżacze powietrza. Co wówczas należałoby zrobić? Jak usunąć nieprzyjemny zapach z samochodu?

Jest na to świetny sposób. Odpowiedzią na potrzeby właścicieli samochodów w tym zakresie będą neutralizatory zapachów PowAir. Wystarczy wykorzystać kilka produktów z asortymentu , aby pozbyć się smrodu z naszego auta. Neutralizator zapachów PowAir. jako jedyny jest naprawdę skutecznym rozwiązaniem na rynku. Z jego zastosowaniem można usunąć nieprzyjemne zapachy, a nie zamaskować je na pewien czas. Działa szybko i skutecznie.

Jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z samochodu? Po pierwsze, polecamy dokładnie posprzątać pojazd. Jeśli mamy ku temu warunki, wypierzmy tapicerkę. Do wody, w której będziemy ją prać dodajmy PowAir. Penetrator. Zneutralizuje on zapachy, które wniknęły w strukturę tapicerki. Po wyschnięciu materiału,(jeśli nie możemy wyprać tapicerki przechodzimy od razu do tego kroku) kolejnym krokiem w neutralizowaniu brzydkich zapachów z wnętrza samochodu będzie spryskanie tapicerki i podsufitki neutralizatorem PowAir. Penetrator.(czynność powtarzać 1xdziennie przez 3-4 dni) Nada on delikatny, przyjemny dla każdego zapach..

Seria neutralizatorów zapachu PowAir. posiada gwarancję skuteczności lub zwrot kosztów zakupu !

Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.