Pages MenuPochłaniacz zapachów

Niejednokrotnie zapach potrafi zniechęcić a wręcz odepchnąć. Spotykamy się z tym przykrym zjawiskiem nader często by trzeba było tłumaczyć jakie to fatalne wrażenie. Miejskie toalety w niejednym wzbudzają dreszcz i skutecznie sprawiają, że wzdrygamy się od skorzystania z tego – wydawałoby się – normalnego miejsca. Brak tam odpowiednich środków takich jak na przykład odświeżacz powietrza. Podobnie rzecz się ma jeśli wchodzi się do biurowca z wyznaczonym miejscem na palarnię. Niepalący dławią się od papierosowego smrodku i niechętnie w ogóle przychodzą do biura. Niestety niemiłe zapachy są dość często bagatelizowane przez tych, którzy jako właściciele poszczególnych instytucji powinni zadbać, by przyciągnąć zapachem a nie odepchnąć. Zazwyczaj przyczyną takiej sytuacji jest nieprawidłowa wentylacja. Jej renowacja jest niezwykle kosztownym przedsięwzięciem i w zasadzie dlatego jesteśmy skazani na mieszaninę zapachów wszystkich potraw jaka dobiega z hotelowej kuchni wprost do recepcji i na korytarze.

Nowoczesność i innowacje jakie wprowadza na rynek branża zapachowa oferująca prawdziwe odświeżacze powietrza daje gotowe ,niedrogie i bardzo skuteczne rozwiązanie, które fantastycznie sprawdza się we wszystkich instytucjach użytku publicznego jak i w zaciszu domowego ogniska. Na rynku pojawił się neutralizator powietrza, który nie tylko działa natychmiast ale też ma wszechstronne zastosowanie – mowa o ONA Mist. Areosol, który jest łatwy w użyciu  szybko upora się z niechcianymi zapachami. Jego innowacyjne połączenie z ONA Mist Rozpylacz jest idealnym rozwiązaniem dla hoteli, siłowni, biur, publicznych toalet czy nawet zakładów samochodowych. Słowem Ona Mist Rozpylacz w połączeniu z neutralizatorem Ona Mist to gotowe rozwiązanie dzięki któremu zapach będzie już wyłącznie magnezem. Ogromną zaletą jest również to, że Ona Mist Rozpylacz jest niezwykle oszczędny. Dzięki programatorowi uwalnia czarodziejski neutralizator zapachu Ona Mist z odpowiednią częstotliwością oraz zgodnie z życzeniem użytkowników. Tam gdzie nie ma potrzeby by zapach był uwalniany nocą wystarczy ustawić taką funkcję.

Marketing to również kuszenie zapachem, to sztuka uwodzenia, która pomimo ogromnych wysiłków może być wyłącznie porażką , bo nikt nie wejdzie do restauracji jeśli już w progu odepchnie go smród papierosów, nawet jeśli właśnie w niej jest najpyszniejsze w okolicy jedzenie. Stosowanie byle jakich odświeżaczy powietrza pogorszy sprawę. Sztuka uwodzenia to finezja, którą zapewniają neutralizatory zapachu. Tak więc kuśmy zapachem kryształowej i mroźnej polany czy łąki pełnej lnu.

 

Seria neutralizatorów zapachu ONA posiada gwarancję skuteczności lub zwrot kosztów zakupu !

Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.

W wielu przypadkach polecamy neutralizatory zapachów


Dla domu:Neutralizatory zapachów
Dla profesjonalistówŚrodki zapachowe
Dla medycynyWentylator powietrza